Absolutní nula? ( 18+)

10. ledna 2018 v 16:40 | Rose-Yuri-San |  Jednorázovky

Sasori byl brán jako absolutní nula, ale pro Deidara byl vším. Deidara ho totiž miloval, ale Sasori to nevěděl. Avšak byli to nejlepší přátelé. Sasori Deidara zbožnoval navíc ho on jediný nešikanoval a jediný se s ním bavil. Deidara byl pro Sasoriho jediný pravý kamarád. Avšak jednou to u Sasoriho doma Deidara nevydržel a políbil Sasoriho. Sasori zrudl jako rajče. Nejprve se leknutím bránil, ale nakonec mu neodolal. Sasori se mu pak přiznal, že ho dost dlouho miluje. A Deidara na to kývl se slovy, že ví a, že on ho taky. Ale ve škole o nich dvou nikdo nesměl vědět jinak by měli problémy větší než mají. Sasori byl pro ostatní na škole absolutní nula, ale ted už věděl, že aspon pro jednu osobu ne. Pro Deidara. Ale jejich láska musela být ukryta před světem. Museli se na veřejnosti chovat jako kamarádi, ne jako pár. Bylo to pro ně dost těžké, ale museli. Co kdyby je viděl někdo ze školy? Či nějaký rodič? To by měli ohen na střeše i doma. A to si ani jeden nemohl dovolit. Moc se milovali na to aby jeden druhému dělal problémů více než každý měl. Když byli o samotě doma tak se líbali, svazovali, a dělali různé bdsm. Sasori i Deidara milovali chut krve. A tak si navzájem propichovali jehlami péra a koule a pili navzájem svou lahodnou krev. Milovali se vášnivě, něžně i brutálně. Oba byli upíři a tak je jasné, že byli úchylní na krev. Hlavně na tu svou navzájem. Jejich láska přesahovala hranice nemožného i možného.

Byli nejštastnější když byli spolu o samotě a mohli si sexuálně hrát. Byli na sebe moc úchylní. Ve škole a venku se chovali ovšem civilizovaně. Aby nikdo nic nepoznal. Ale šlo jim to dobře. Dokázali se na veřejnosti ovládat. Nakonec bez sebe nevydrželi jediný den. Ale to svým způsobem i předtím. Ale ted o to výrazněji. Při každém sexuálním doteku se milovali ještě více. Zkoušeli všechny možné techniky od svazování, propichování až k řezání žiletkami a vosku. Milovali to dovádění. Ale pak si řekli, že by mohli jít třeba do kina. Tak šli do kina, ale neuvědomili si, že si vybrali film spíše pro dívky. Takže je tam yahlédli spolužačky. Ale nic jiného neviděli. Jen je dva jako kamarády. Chovali se normálně jen jim přišlo divné, že šli zrovna na takovýto druh filmu. Ale oni dvě zase chodili spolu. Ano Sakura a Hinata též skrývali svůj vztah před okolím. Takže to nikomu neřekli. Došlo jim to, ale nebyli svině. Nakonec se všichni čtyři skamarádili a stali se z nich nejlepší přátelé. Čtiři absolutní nuly avšak pospolu v dobru a míru. Přátelé. Navždy.
Hinata se Sakurou též milovali bdsm. Všichni čtyři jsou upíři totiž. No postupem času vystudovali školu a Deidara si vzal Sasoriho a Hinata Sakuru. Stále byli nejlepšími přáteli. Po škole už se nemuseli tolik skrývat než kdysi. Dali veřejné sliby lásky. Odhodlali se k tomu. Ano je to tak. Měli nádherné bohaté svatby a štastné. Jejich rodiny se spřátelili. Nakonec to jejich rodiny ustáli a stejně to jejich rodičům dávno došlo. Přeci jen znají své děti ne? Hlavně si přáli aby jejich děti byli opravdu štastný a když si zvolili štěstí takto tak jim v tom nebránili. Nakonec se všechny rodiny stali přáteli a chodili spolu po kinech, galeriích, hospodách i parcích. Stali se jednou velikou rodinou. Všichni...A mají se rádi!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama