Časoprostor

10. ledna 2018 v 16:36 | Rose-Yuri-San |  Yuri příběhyHinata seděla na verandě a opalovala se na letním slunci. Čekala na příchod své přítelkyně Sakury. Byl parní letní den. A oni měli měli v plánu se podívat do nedaleké staré krypty. Sakura přišla s úsměvem a políbila Hinatu s láskou v srdci. Byli spolu už dlouho. Moc se milovali. Žili kousek od sebe. Nu a tak vyrazili směr stará opuštěná krypta. Milovali temné a tajemné věci. Přitahovali je. Došli na své místo. Do své oblíbené krypty. Jen co tam došli tak se začali klasicky líbat a svlékat vzrušením. Vždy se sem chodili pomilovat. Ano spali spolu jak na hřbitovech tak i v této kryptě. Milovali tu magickou tajemnost těchto prostorů. Vzrušovalo je milovat se nahé na takovýchto místech.

Vášnivě se líbali a mačkali si prsa a bradavky. Hinata prstila Sakuru. Obě vzdychali vzrušením. Milovali sex v této kryptě a v opuštěných budovách. Milovali to tajemství těch míst. Avšak Hinatě se povedlo lehce přetočit ručičku dopředu na starých hodinkách mezi Sakuřinými prsy , které se krčili na její hrudi. Najednou se objevili v něčem jakoby víru, který je točil dokola a vyhodil je uprostřed kovové přírody? Vypadalo to jako příroda jen to vše bylo z kovu či co to bylo za materiál? Tráva pod nohami byla tvrdá a bodala je do chodidel.
Všude kolem nich prudké bílé světlo přes, které nebylo nic vidět. Kde to jsou? Byli zmateny. Pěvně se objaly a políbili. Vzali se za ruce a po ostré rádoby trávě se rozešli bílým prostorem za rudým světélkem. Kolem nich rázem něco zabzučelo. Lekly se. Mysleli si, že je to čmelák či vosa, ale neuvědomili si, že jsou mimo svůj svět. Kolem nich poletovali roje okřídlených divných věcí. Pozorovalo je to, ale nic jim to nedělalo. Zvědavě se to na ně dívalo. Byli to malý roboti zdejších obyvatel. Takoví strážci tohoto světa. Provizorně. Přeci jen tito obyvatelé byli ještě více podezíraví než lidé sami o sobě. Tento svět byl úplně jiný než, který znali. Sakura se podvědomě podívala na své staré hodinky na zlatém řetízku na své bohaté hrudi. Ručička byla posunuta o něco dopředu! Tyto její hodinky mají jen jednu ručičku. Uvědomila si náhle. Snažila se ručičku posunout zhruba na místo kde byla, ale ručička jako by se zasekla.
Byli jak se říká v prdeli. A to doslovně. Pořád kolem nich poletovali ty věci. Už věděli jak se tu zhruba ocitli, ale nevěděli jak se odtud dostat. Ruka v ruce šli jako na popravu před kata za tím rudým světýlkem v dáli tím bílým oslepujícím světlem. A ty věci je sledovali celou cestu. Vůbec se od nich nehli. Už jim to lezlo nanervy. Tak sebou začali škubat a odhánět je, ale jejich ruce prošli skrze ně. Vše okolo bylo hmotné až ně dvě. Vyděsili se. Ano jejich těla byla průhledná. Postupně se ztráceli v bílém prostoru. Ručička hodinek začala rychle kmitat tam a sem a nechtěla se zastavit. Ty hodinky se naprosto zbláznili. Nakonec se stali součástí toho bílého prudkého světla... vytratili se. Přestali existovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum | Web | 11. ledna 2018 v 15:56 | Reagovat

Nemám slov. Geniální!

2 anime-universe-stories | Web | 11. ledna 2018 v 16:07 | Reagovat

[1]: arigato 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama