Ďáblovo dítě- Útěk Lucy

10. ledna 2018 v 18:03 | Rose-Yuri-San |  Ďáblovo dítě

Lucy Diclonius. Ano právě ona je jako samotným dáblem zrozena. Byla stvořena jako ostatní druhu Diclonius. Lidé udělali pokusy o vytvoření rasy podobné lidem, ale tento pokus se jim pokazil. A tak vynikl druh Diclonius. Luci z nich je nejvíce nebezpečná lidem. Utekla jim z ústavu když se ji pokusili zabít, ale to se jim nepovedlo. Skočila do moře. Moře ji pak vyplavilo jako obyčejnou dívku a tam ji nachází Kouta na pláži vyvalenou mořem. Neví o druhu Diclonius. Tyto pokusy byli přísně tajné. Avšak Lucy není jediná svého druhu. Je více postav druhu Diclonius, ale o těch později. Kouta si ji vzal k sobě domů. Slitoval se nad ni. Bylo mu toho ubohého děvčátka líto. A tak si řekl, že se o ni bude starat. Lucy v této podobě malé holčičky nemluvila. Vůbec nemluvila. Kouta ji vzal do náruče a odnesl ji k sobě domů.


Začalo pršet. Blížila se zima. A bylo to znát. Kapky deště je smáčeli. Byla zima. Kouta ji zabalil do své bundy aby ji nebyla zima. Ano bylo mu toho děvčátka líto. Asi je sirotek, říkal si. Donesl ji domů a dal ji do teplé vody ve vaně aby se zahřála.A našel ji nějaké své oblečení. Po koupeli ji dal najíst, ale začal zjištovat, že není úplně obyčejná dívka. Na jídlo nechápavě hleděla jako by to neznala. Tak ji začal krmit. Začal ji postupně říkat Nyuu, protože jiné slovu neřekla. Ano jiné slovu než nyuu neřekla ani jednou. Po tom co ji dokrmil ji uložil do postele. Aby se vyspala. Usnula hned.Byla tak rozkošná. Líbila se mu. Ale vrtalo mu v hlavě kdo to tak může být. Byla až moc zvláštní totiž, ale musel uznat, že byla roztomilá. Nakonec se mu povedlo usnout. Avšak spánek měl neklidný. Měl divné sny o Nyuu. Divné až děsivé. Prudce se probudil. Šel skontrolovat Nyuu, ale ta poklidně spala. Cítil se jako blázen.

Kouta měl sestru Mayu, ale ta tuto noc spala u kamarádky. Mayu je avšak žárlivá. Pořád musel přemýšlet o Nyuu až zase usl. Ráno ho vzbudila Mayu se slovi kdo je ta holka. Kouta okamžitě vystřelil s postele za Nyuu. Avšak Nyuu už jedla jídlo a pila kávu. Kouta se divil, že už umí jíst. Jako by se Nyuu přetvařovala, ale Mayu mu řekla, že ji to naučila ona. Nyuu vypadala spokojeně. Avšak stále nemluvila. Kouta Mayu vysvětlil jak se věci mají. Mayu to nakonec pochopila a přijala. Nakonec ji i Mayu přijala do rodiny po delším rozhovoru s Koutou. Ale Koutovi se povedlo přesvědčit Mayu aby ji nechala u nich. Takže se Nyuu stala součástí jejich rodiny.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 14:26 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama