Mezi hvězdami

12. ledna 2018 v 18:07 | Rose-Yuri-San |  Jednorázovky

Mikono se zrovna procházela kolem vody když ji oslovil ten neznámý hoch. " Hej počkej" zavolal na ni. Ona se otočila a zahlédla ho. Kdo to je? Divila se. A proč mluví zrovna na mne? Nechápala to. " Jaké je tvé jmeno?" ptal se ji. " No um, Mikono. Mikono Suzushiro. A ty?" optala se jeho. "Amata. Amata Sora." odvětil ji. Amata šel zrovna z kina. Pořád musel sledovat Nebesa Aquaria. Na první pohled se do sebe zamilují. Amata začal zase létat. Na nohou má křídla. Chyl Mikono a letěli až ke hvězdám. Mikono Amata ve hvězdách políbila. Oba zrudli jako rajčata. Mikono nebyla zvyklá na to, že by se s ni kdokoli bavil. "Jsem úplně k ničemu" promluvil. "Tak jsme dvojka k ničemu" a usmála se.


Amata je velice laskavý a stará se o ostatní lidi. Je reinkarnací Apolla.Kagura je Amatova druhá půlka, která byla rozdělena Mikagem, když je opouštěla jejich matka.Jako malý je odsuzován, kvůli tomu, že umí létat, na nohou se mu objevují křídla.
Herečka Alicia je matkou Amata a je to herečka v jednom filmu. Amata ji opětovně políbil. A tak se muchlovali uprostřed hvězd a planet. Konečně přestali být tak osamělý. Mikono je stydlivá, ale tentokrát ji ovládli city. Najednou jako by se přestala tolik stydět. Láska dělá divy. Mikono je milá, hodná,stydlivá, myslí si o sobě, že je slabá. Dokáže žárlitJejí element síly je připojit srdce lidí.Mikono je mladší sestrou Cayenna.V rodině Suzushiro se objevuje síla elementu, jen u Mikono se to neobjevilo.Je reinkarnací Silvii.

Mikage je hlavní záporná postava, která spí v rakvi s krystalickou strukturou.Probudil se z hlubokého spánku.Je učitel Kagury.Baví ho hrát se s emocemi a láskou druhých lidíUpřednostňuje krásné věci.Je reinkarnací TomaJeho láska ho odmítla a snaží se zničit lásku druhých lidí. Kagura je druhá půlka Amata, který byla rozdělena v dětství Mikagem, když jejich matka utekla.Kagura se vydal za matkou do jiné dimenze (Altrair).Chová se jako zvíře, ale dokáže být i milý.Je Izumovým podřízeným a taky slouží Mikagemu.Má drsný temperamentKdyž se dostal jako malý do Altrai, když pronásledoval matku, tam potkal Mikageho, který se o něho začal starat. Vymazal mu vzpomínky a pojmenoval ho Kagura.Má dobrý čich.Mikono chce, jako svoji děvče jako Silvii. Když tvrdí, že Mikono zabije, tak to myslí obráceně, že ji ochrání.

Alicia je matkou Amata a Kagury.Alicia je herečeka ve filmu ,,Skies of Aquaria''. Tento film dokola sleduje Amata.Odletěla do jiné dimenze za Izumou.V Altair upadá do smrtelného spánku.Izuma se o ni stará a Jin ji taky obdivuje.Ke konci umírá i Izuma a spolu odchází do nebe. Postupně Amata musí podstoupit souboje s Kagurou o srdce Mikono(Silvie). Oba jsou do ni zamilovaní, ale Mikono je zamilována do Amata. Ne do jeho zlé druhé poloviny Kagury. Amata nakonec Kaguru porazí a zabije. A je s Mikono štastný. Jenže Amata miluje ještě Jessica, která nakonec spáchá sebevraždu jak se to vezme. Spojí se s Mikagem a on ji uvězní ve své hlavě takže jako by spáchala sebevraždu z neštastné lásky k Amatovi. Amata a Mikono bojovali za svou lásku a vyhráli i nad Mikagem. Jejich láska je silnější než Mikage. Spíše je Mikage nechal na pokoji. A jsou štastný až do smrti.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama