Více než hra se smrtí

11. ledna 2018 v 0:56 | Rose-Yuri-San |  Yaoi příběhy

Light byl obyčejný dobrý studen až do doby co náhodou našel divný až zvláštní zápisník, který se jmenuje Zápisník smrti. Jen co se ho dotkl tak se mu zjevilo něco co v životě neviděl. Hrozně se lekl. Když přišel domů začal zkoušet návody na použití zápisníku smrti. Ze začátku nevěřil v jeho pravost až do té doby co zemřel přesně ten koho zapsal do zápisníku, přesně tak jak tam je psáno. Zase se mu zjevilo se smíchem to okřídlený cosi. Zase ho to vyděsilo. "Já jsem Ryuuk. Toto byl můj zápisník smrti, ale ted už je tvůj. Ty jsi ho našel. Já jsem shinigami, Bůh Smrti" představilo se to. "Tak co Lighte, už věříš, že je pravý?" a pořád se smál. Light ho okřikl at je potichu, že ho uslyší jeho rodiče, ale Ryuuk mu na to řekl, že ho může vidět jen on. A nikdo jiný, že ho nemůže vidět, tedy pokud se též nedotkne zápisníku smrti. A pak pronesl "Jo a miluji jablka. U vás na lidském světě jsou dobroučká ne uschlá a hnusná jako u nás. Jsou pro mne jako nikotin pro kuřáka" vypadlo z Ryuuzakiho. Light si v duchu řekl, no to jsem to schytal tedy. A zamračil se.
Nelíbilo se mu to, ale pak Lighta napadla myšlenka a dábelsky se usmál. Nakonec se i on začal šíleně smát s výrazem psychopata. Napadla ho myšlenka, že může se zápisníkem vytvořit Nový lepší svět. Zbavovat svět zločinců. Tak tomu plánu začal říkat. Nový svět. Ano rozhodl se s pomocí zápisníku zbavit svět zlého a špatného. Takže začal přes zápisník zabíjet zločince ze správ. Začalo ho to bavit. Rzuuk ho ze začátku jen tiše pozoroval a bavil se, ale postupně se z nich stávali kamarádi. Ryuuk začal s Lightem spolupracovat ve vytvoření Nového lepšího světa. Ryuuk se moc nudil a navíc si kupodivu i oblíbil člověka. Ano shinigami si oblíbil člověka Lighta. Hodně se spřátelili. Ryuuk mu pořád říkal, že se díky němu už nenudí a, že s ním velká sranda a, že ho má rád. Light ho začal dopovat jablky. Nakonec si spolu i sedli. A Ryuuk přestat Lighta otravovat svou přítomností. Díky Ryuukovi si Light už nepřišel tak moc sám.


Light si pro veřejnost začal říka KIRA. Aby nikdo nevěděl, že ty zločince zabíjí on. A aby nikdo nevěděl, že existuje zápisník smrti. Light se stal posedlý smrtí zločinců a čištěním světa od špatného. Postupně s toho zešílel. Získal něco jako moc Boha, ale čištění světa mu přestávalo stačit. Začal prahnout po ještě větší moci. Ano Light chtěl být více než Bůh. Postupně si začal říkat Bůh nového světa. Začínalo mu to čím dál více lést na mozek. A to odhodlání a šílenství Ryuuk začínal milovat. Je Light ještě vůbec schopen citů? Dokáže Light ještě cítit něco jako lásku? Ryuuk se do Lighta zamiloval. Bůh smrti se zamiloval do lidského červa. Jenže jak Ryuuk viděl a pozoroval Lighta začal pochybovat jestli Light je ještě vůbec schopen kohokoli milovat než sám sebe. Light začal moc prahnout po moci a slávě. Na nic jiného už snad ani nemyslel.


Jednoho večera Ryuuk Lighta políbil se slovy "Umíš ještě něco vůbec cítit?" a tak Ryuuk probral Lighta k citům. Light si uvědomil, že vlastně i něco cítí a ne jen touhu po moci, ale i touhu po Ryuukovi. A po Rzuukovi toužil snad ještě více než po té moci, ale tím šílenstvím chtěl asi upoutat jeho pozornost. "Miluji tě Lighte. Víš? Dokážeš vůbec ještě cítit něco jiného než nenávist vůči světu?" Light se podíval Ryuukovi do očí. "Já tě miluji Ryuuzaki. Ano umím něco ještě cítit. Myslím, že ano." pronesl Light a políbil Ryuuka. Ryuuk z něj udělal shinigamiho a vrátili se tam odkud Ryuuk pochází. Nakonec opustili oba lidský zkažený svět.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vbvfdfrt | E-mail | 29. ledna 2018 v 14:26 | Reagovat

*
*
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://xtl.jp/?a8

**** Download here: Link: http://xfun.cc/i36cy

l
l
l
l
l
l

2 Fgtrdfre#cdsdws | E-mail | 2. února 2018 v 1:30 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: https://lc.cx/M3m9

**** Download here: Link: https://301.li/8xz6b

w
w
w--

3 HectorBof | E-mail | 15. dubna 2018 v 4:50 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://go2cut.ru/ae5
*
*
*
*-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama